Tipsport
5.0/5

Tipsport

Naša recenzia na stávkovú spoločnosť Tipsport
Home » Tipsport

Pôvodom česká stávková kancelária Tipsport sa na slovenský trh dostala v roku 2006 a vďaka najkomplexnejšej kurzovej ponuke si ihneď získala množstvo priaznivcov a postupne sa stala najväčším bookmakerom so slovenskou licenciou.

Poskytuje nielen veľké množstvo kurzových stávok, vďaka čomu ho môžeme zaradiť medzi najlepšie možnosti tipovania na internete, ale aj online kasíno. Svojim hráčom ponúka naozaj štedré bonusy za registráciu, neustále organizuje nové súťaže pre nových aj verných zákazníkov, k dispozícii je aj fórum, kde môžu používatelia medzi sebou komunikovať či Tiket arénu, ktorá slúži na zdieľanie tiketov.

Tipsport patrí k najväčším a najúspešnejším stávkovým kanceláriám v strednej a východnej Európe a má udelenú licenciu od Ministerstva financií SR, čo zaručuje veľkú dávku bezpečnosti.

Ak vás Tipsport ako stávková kancelária zaujal a zvažujete jeho výber, zistite viac o jeho výhodách aj nevýhodách, bonusoch či možnostiach stávkovania, čo vám určite pomôže zvážiť, či je vhodnou alternatívou pre vás.

Alternatívy k Tipsportu

Na Slovensku máte niekoľko možností výberu stávkovej kancelárie, ktorá bude najlepšie vyhovovať vašim požiadavkám a stávkovej stratégii. Medzi licencované Ministerstvom financií SR patrí len 6, určite odporúčame výber jednej z nich. Porovnateľnou alternatívou k Tipsportu je jedna max. dve stávkové kancelárie, ktoré by sme mohli zaradiť na porovnateľnú úroveň.

Recenzia stávkovej kancelárie Tipsport

Tipsport je bezpochyby jednou z najvýznamnejších stávkových kancelárií so slovenskou licenciou, ktorá ponúka širokú škálu služieb a výhod pre svojich klientov. Medzi jeho najvýraznejšie pozitíva patria zaujímavá ponuka stávkových príležitostí, vynikajúce kurzy a inovatívne funkcie ako je Cash out a Uzavretie príležitosti. Má tiež diskusné fórum, kde komunita tipérov pravidelne prispieva svojimi tipmi a postrehmi a Tiket arénu, komunitnú službu, kde hráči môžu zdieľať svoje tikety.

Jednou z výhod Tipsportu je možnosť využiť bohatú ponuku LIVE stávok na rôzne športy. Tie môžete kombinovať na jednom tikete aj s predzápasovými stávkami. Okrem toho, stávkari si môžu vychutnať aj priame prenosy z rôznych športových podujatí prostredníctvom športovej televízie TV Tipsport, ktorá ročne odvysiela tisícky zápasov a naraz môžete sledovať 4 priame prenosy. Streamy sú dostupné aj v mobilnej aplikácii.

Tipsport sa tiež vyznačuje rýchlym prijímaním stávok a vysokou výhrou na jeden tiket až do výšky 350 000 eur. Okrem toho ponúka vstupný bonus pre nových klientov, ktorý môže siahať až na neuveriteľných 4 000 eur. Tipsport počas celého roka prináša zaujímavé akcie a bonusy pre nových aj verných zákazníkov. Množstvo výhod so sebou prináša aj ich vernostný program.

Navyše, Tipsport disponuje aj výbornou mobilnou aplikáciou pre mobilné stávkovanie, ktorá je ľahko ovládateľná a poskytuje prístup k množstvu funkcií a prenosov priamo z vášho smartfónu. Dostupná je pre iOS aj Android.

Hoci Tipsport ponúka široké spektrum výhod a služieb, môže mať aj niektoré nevýhody, ako sú občasné problémy s aktualizáciou kurzov a obmedzená ponuka niektorých športov a stávok v porovnaní s konkurenčnými stávkovými kanceláriami.

Celkovo však Tipsport zaslúžene získal dôveru mnohých tipérov svojimi výnimočnými službami a výhodami, ktoré ponúka svojim klientom. Je to spoľahlivá voľba pre tých, ktorí si vážia kvalitné stávkové služby a širokú ponuku stávkových príležitostí.

O spoločnosti Tipsport

Tipsport je popredný stávkový partner pre milovníkov stávkovania. So širokou kurzovou ponukou, ktorá zahŕňa takmer všetky populárne športy, TOP funkciami ako cashout, MIX tiket, množstvom bonusov a vernostným programom, patrí medzi najobľúbenejšie stávkové kancelárie nielen na Slovensku, ale aj v strednej a východnej Európe.

V kurzovej ponuke nájdete prakticky všetky populárne športy, od futbalu, tenisu, hokeja, až po menej známe ako stolný tenis, alpské lyžovanie, MMA a vodné pólo. Ponuku ešte obohacujú aj e-športy. Medzi stávkarmi si získava obľubu aj pre svoju bohatú ponuku livestreamov, ktoré zahŕňajú udalosti z NHL, ATP a WTA turnajov, španielskej La Ligy, Bundesligy a mnohých ďalších súťaží a športov.

Medzi TOP funkcie patrí možnosť cashoutu (predaj tiketu) a uzavretie príležitosti, MIX tiket (LIVE + prematch) a skupinové tikety (Maxikombi). Live stávkovanie je ľahké a rýchle s funkciou tipClick, ktorá umožňuje uzatvárať live stávky jedným kliknutím. Tipsport poskytuje hráčom aj obľúbený ázijský handicap, ktorý je dostupný najmä pri futbalových zápasoch.

Vďaka športovej stanici TV Tipsport môžete sledovať live prenosy z rôznych športových podujatí, vrátane NHL, KHL, futbalových líg a mnohých ďalších. V jenom momente môžete sledovať až štyri priame prenosy a dostupné sú aj v mobilných aplikáciách Tipsport pre iOS či Android. TV Tipsport je možné sledovať po registrácii 7 dni zdarma, následne je potrebné splniť určité podmienky. Vernostný program vám umožňuje získavať odmeny za vaše stávky, ktoré sa pripisujú na NetKonto.

Na aké športy môžete vsádzať v spoločnosti Tipsport?

V stávkovej kancelárii Tipsport nájdete bohatú ponuku stávkových príležitostí z rôznych športových odvetví. Svojim klientom ponúka možnosť vsádzať na viac ako 30 rôznych športov, čo zahŕňa nielen populárne športy ako futbal, tenis, hokej a basketbal, ale aj menej známe športy a exotické disciplíny.

Medzi najpopulárnejšie športy, na ktoré môžete vsádzať v Tipsporte, patrí, samozrejme, futbal. Ponúka stávky na zápasy z najvyšších futbalových súťaží po celom svete, vrátane európskych ligových súťaží ako Premier League, La Liga, Bundesliga, Serie A a ďalších. Okrem toho si môžete vsadiť aj na medzinárodné turnaje a majstrovstvá, ako je Majstrovstvá Európy či Svetový pohár.

Čo sa týka tenisu, okrem jednotlivých zápasov z turnajov ATP a WTA si môžete vsadiť aj na rôzne špeciálne stávky, ako je napríklad počet gemov v zápase, kto vyhrá prvý set, hendikep na gemy alebo víťaz turnaja. Nechýba ani hokej, kde Tipsport ponúka stávky na zápasy z najvyšších hokejových súťaží ako NHL, KHL a extraliga, ale aj na medzinárodné turnaje a majstrovstvá sveta.

Okrem týchto tradičných športov môžete v Tipsporte vsádzať aj na mnoho ďalších disciplín. Medzi ne patrí basketbal, volejbal, hádzaná, bejzbal, MMA, box, golf, cyklistika, atletika, automobilové preteky a mnohé ďalšie. Ak máte radi niečo netradičnejšie, Tipsport tiež ponúka stávky na exotické športy a zápasy, ktoré možno inde nenájdete. Patrí sem napríklad stolný tenis, plážový volejbal, šípky, snooker, kriket, rugby, florbal a iné. Okrem toho môžete vsádzať aj na e-športy, ako sú Counter Strike, Dota 2 a League of Legends, čo je veľmi populárna a rýchlo rastúca oblasť v stávkovom priemysle.

Kurzová ponuka Tipsportu je naozaj široká. Vypisuje napríklad kurzy na strelcov gólov v hokejových ligách, v playoff vypisuje kurzy na postup v jednotlivých kolách, výsledok vrátane predĺženia či stávku bez remízy. Nechýba ani kurzová ponuka na ázijské hendikepy, ktoré väčšina stávkových kancelárii neponúka. Tipsport je prvou stávkovou kanceláriou so slovenskou licenciou, ktorá začala vypisovať ázijské hendikepy.

Tipsport tiež pravidelne rozširuje svoju ponuku športových udalostí a snaží sa prispôsobiť potrebám a záujmom svojich klientov. Zákazníci si tak môžu byť istí, že vždy nájdu zaujímavé a atraktívne stávkové príležitosti na svoje obľúbené športy a podujatia. Bez ohľadu na to, či ste fanúšikom futbalu, tenisu, hokeja alebo akéhokoľvek iného športu, v Tipsporte si iste nájdete niečo pre seba.

Aké bonusy sú k dispozícii v spoločnosti Tipsport?

Na tipsport.sk nájdete bonusy rozdelené do dvoch skupín. Je to vstupný bonus, teda bonus za registráciu a vernostný program. Čítajte ďalej a zistite ďalšie informácie o bonusoch.

Vstupný bonus od Tipsportu

Za dokončenie registrácie v Tipsporte získate zadarmo 20 € na vaše prvé stávky a k tomu 100 free spinov. Noví hráči si tak môžu vyskúšať rôzne stávkové možnosti bez rizika straty vlastných finančných prostriedkov.

Noví hráči majú možnosť získať vstupný bonus až do výšky 4 000 €, čo predstavuje skvelý štart do sveta stávok. Ak uskutočníte vklad v ľubovoľnej výške na vás hráčsky účet, získate vstupný bonus v hodnote 100 %vášho prvého vkladu až do výšky 4 000 €. Na stránke tipsport.sk/bonusy nájdete aj jednoduchú kalkulačku, pomocou ktorej zistíte, aký má byť váš vklad, aby ste získali vstupný bonus v určitej výške. Aby ste však získali až 4 000 €, musíte staviť 10-násobok sumy počiatočného vkladu a hodnoty bonusu. Vyplácanie bonusu prebieha po častiach. Napríklad po pretipovaní 30 eur vám Tipsport vyplatí 2,5 eur na hráčsky účet, po pretipovaní 60 eur vám vyplatí 5 eur atď.

Vernostný program od Tipsportu

Členom vernostného programu sa stávate po úspešnej registrácii na tipsport.sk. Získate tak pravidelné a rastúce odmeny za tikety s kurzom aspoň 1.5, bonusy za každých 10 dní so stávkou či prémie a získané bonusy do výšky až 30 % zo získaných bonusov.

Ďalšie bonusy od Tipsport

Rôzne vstupné bonusy získate aj v Tipsport casino. Aktuálne hráte o prémiu 10 eur alebo kasíno vstupný bonus až 7 777 eur. Tieto bonusy bývajú zväčša časovo obmedzené, preto si ich aktuálnu ponuku a informácie o tom, ako ich získať, vždy overte priamo na stránke tipsport.sk.

Ako môžem vložiť alebo vybrať peniaze v Tipsporte?

Základnou podmienkou vkladu a výberu v Tipsporte je registrácia účtu. Možnosť Vklady a výbery sa vám zobrazí až po registrácii a kliknutí na vaše konto.

Metódy vkladov

Okrem bežne dostupných platobných metód môžete v Tipsporte vkladať peniaze aj prostredníctvom Skrill. Pozrite si, aké platobné metódy môžete využiť v stávkovej kancelárii Tipsport.

Platobná metódaMin. vkladPoplatok
Platobná karta1 €podľa banky
Slovenská sporiteľňa, VÚB banka, Tatra banka, Poštová banka1 €podľa banky
Skrill40 €podľa banky
Paysafe1 €5 %
Vklad na pobočke0,01 €bez poplatku

Metódy výberov

Platobná metódaMin. výberPoplatok
Bankový prevod5 €podľa banky
Skrill40 €podľa banky
Výber na pobočke1 €bez poplatku

Výber peňazí prebieha po vopred oznámenej požiadavke na výber, ktorú môžete uskutočniť online alebo na pobočke.

Aké online kasínové hry sú k dispozícii v Tipsport?

Okrem športového stávkovania si môžete zahrať aj Tipsport Casino. Nájdete tu množstvo obľúbených hier vrátane slotov, rulety, blackjacku, baccaratu, pokeru a mnohých ďalších. Tieto hry sú navrhnuté tak, aby ponúkali autentický zážitok z kasína, s realistickými grafikami a zvukovými efektmi, ktoré hráčom umožňujú cítiť sa, akoby boli v skutočnom kasíne.

K dispozícii sú aj Tipsport kasíno bonusy, ktorých aktuálnu ponuku nájdete priamo na tipsport.sk. Bez ohľadu na to, či preferujete hracie automaty alebo kasínové hry, v online kasíne Tipsport nájdete širokú ponuku oboch typov hier, aby ste si mohli užiť svoje obľúbené formy zábavy a možno aj získať nejaké výhry.

Hracie automaty na Tipsport

Sloty sú medzi hráčmi veľmi populárne, pretože ponúkajú rýchly a zábavný spôsob hrania. Nájdete tu široký výber rôznych typov slotov, vrátane klasických trojvalcových automatov, video slotov s rôznymi tematickými svetmi a progresívnych jackpotov.

Kasínové hry naživo

Okrem toho môžete v kasíne vyskúšať aj svoje šťastie pri tradičných stolových hrách ako ruleta, blackjack a baccarat. Tieto hry sú obľúbené pre svoju jednoduchosť, ktorú ponúkajú.

Pre tých, ktorí radi hrajú poker, kasíno Tipsport ponúka rôzne varianty tejto obľúbenej kartovej hry, vrátane Texas Hold’em, Omaha a mnohých ďalších. Hráči môžu súťažiť proti sebe alebo proti počítaču.

Moje skúsenosti so zákazníckym servisom Tipsport

Ak máte problém s registráciou, technický problém pri spustení hry, nebol vám pripísaný bonus, nepodarilo sa vám vložiť peniaze na váš účet alebo máte akýkoľvek iný problém so svojim hráčskym účtom? Kontaktujte zákaznícku podporu Tipsportu.

Zákaznícka podpora je dostupná viacerými spôsobmi a kontaktovať ju môžete aj cez víkendy a v obmedzenom režime aj počas sviatkov. K dispozícii je od 8:00 do 23:00 počas bežných pracovných dní. Spôsobov je niekoľko a sú rovnaké pre hráčov kasína aj stávkarov.

Zákaznícku podporu môžete kontaktovať e-mailom [email protected], telefonicky, prostredníctvom kontaktného formuláru na tipsport.sk/podpora alebo môžete využiť online chat cez stránku tipsport.sk

Aplikácia Tipsport

Vďaka mobilnej aplikácii Tipsport, ktorá je dostupná pre klientov so systémom Android aj iOS, majú tipéri možnosť stávkovať na svoje obľúbené športové podujatia kdekoľvek a kedykoľvek. Dostupná je nielen ako apka, ale aj ako mobilná verzia webu na m.tipsport.sk, kde funguje aj pre ostatné operačné systémy ako je Windows Phone alebo BlackBerry. Aplikácia poskytuje kompletnú kurzovú ponuku a umožňuje rýchle a jednoduché uzatváranie stávok prostredníctvom smartfónov či tabletov. Okrem toho je možné sledovať priame prenosy udalostí priamo cez aplikáciu, čo pridáva ďalšiu úroveň zábavy a vzrušenia.

Jednou z výhod mobilnej aplikácie Tipsport je aj možnosť rýchlej a operatívnej reakcie na živé stávky. Používatelia majú všetko pod kontrolou a môžu využívať všetky funkcie, ktoré ponúka aj desktopová verzia stávkovej kancelárie. Ďalšou výhodou je jednoduché spravovanie vkladov a výplat, pričom všetky nastavenia sú pod kontrolou používateľa.

Mobilná aplikácia Tipsport tiež poskytuje množstvo špeciálnych funkcií, ako je napríklad možnosť prepínania odvodených stávok pre viacero udalostí jedným klikom či manuálne radenie odvodených stávok podľa preferencií používateľa. To všetko robí mobilnú aplikáciu Tipsport mimoriadne rýchlou a pohodlnou.

S narastajúcou popularitou online sekcie a mobilného stávkovania sa stávkovanie cez mobilnú aplikáciu Tipsport stáva stále obľúbenejšou voľbou pre mnohých tipérov. S kompletným servisom vrátane kurzovej ponuky, analýz, tabuliek a, samozrejme, športových livestreamov je aplikácia Tipsport neodmysliteľným spoločníkom pre všetkých vášnivých fanúšikov športového tipovania.

Mobilná aplikácia Tipsport je nielen praktickým nástrojom pre športových tipérov, ale aj zábavým spôsobom, ako sledovať svoje obľúbené športové podujatia a pritom mať šancu vyhrať atraktívne ceny. S jednoduchým prístupom k vášmu účtu a možnosťou online tipovania a sledovania priamych prenosov sa mobilná aplikácia Tipsport stáva nepostrádateľným spoločníkom každého vášnivého tipéra. Vo všeobecnosti môžeme povedať, že je jednou z najlepších stávkarských aplikácii

Výhody a nevýhody spoločnosti Tipsport

Výhody

Tipsport je bezpochyby jednou z popredných stávkových kancelárií. Jeho vysoké vstupné bonusy sa radia medzi najatraktívnejšie ponuky na trhu, čo robí z Tipsportu preferovanú voľbu pre mnohých tipérov.

Jednou z výhod, ktorú stávková kancelária Tipsport ponúka, je možnosť tipovať bez manipulačného poplatku, čo platí aj na pobočkách. Vernostný program, cash out, uzavretie príležitosti a mnoho ďalších funkcií robí z Tipsportu komplexnú stávkovú platformu, ktorá uspokojuje potreby aj tých najnáročnejších hráčov. Ponúka naozaj širokú kurzovú ponuku, množstvo live stávok či možnosť sledovať prenosy na TV Tipsport cez PC alebo smartfón.

Exkluzívne prenosy v televízii Tipsport, ako sú Oktagon, Tour de France alebo Svetový pohár v lyžovaní, poskytujú klientom príležitosť sledovať aj tie najvzrušujúcejšie udalosti zo sveta športu. Mobilná aplikácia pre Android a iOS umožňuje používateľom pohodlné a jednoduché stávkovanie aj na cestách. Okrem toho má v ponuke aj možnosť využívať ázijské hendikepy, čo predstavuje výhodu pre pokročilých tipérov.

Nechýba možnosť stornovania tiketu, multiview – teda možnosť sledovania a stávkovania na dva zápasy súčasne, live stávky s funkciou tipClick, MIX tiket, vyhodnotenie tiketu cez SMS. Tipsport má naozaj veľkú komunitu s množstvom blogov a analýz.

Nevýhody

Pre náročných tipérov sa môže zdať ponuka niektorých športov a stávok v porovnaní s inými stávkovými kanceláriami obmedzená. Napríklad, ak ste fanúšikom menej známych športov alebo ligy, môže sa stať, že v ponuke Tipsportu nenájdete to, čo hľadáte. Tiež ponúka menej možností odvodených stávok s rýchlym prístupom pre viac udalostí naraz a zatiaľ neponúka funkciu Supertiket.

Aj napriek tomu, že Tipsport ponúka možnosť vkladu cez Skrill, čo považujeme za výhodu, minimálna hodnota je až 40 €.

Vstupný bonus až 4 000 € znie naozaj lákavo, podmienky na jeho získanie sú však pomerne zložité. Aby ste ho získali, je potrebné pretipovať nemalú sumu. Tak isto ak chcete sledovať live prenosy, je potrebné splniť určité podmienky.

Je k dispozícii aj mobilná aplikácia Tipsport?

Áno, Tipsport má vlastnú mobilnú aplikáciu pre iOS aj Android, cez ktorú môžete uzatvárať stávky, sledovať live streamy či hrať kasínové hry.

Aké bonusy ponúka stávková kancelária Tipsport?

Tipsport pre svojich klientov ponúka vstupný bonus 20 € na vaše prvé stávky a k tomu 100 free spinov, vstupný bonus až do výšky 4 000 € aj vernostný program pre verných zákazníkov.

Je v Tipsporte dostupné aj online kasíno?

Tipsport má aj svoje kasíno. V rámci kasína nájdete množstvo obľúbených hier vrátane slotov, rulety, blackjacku, baccaratu, pokeru a mnohých ďalších.

Ako prebieha založenie účtu v Tipsporte?

Registrácia je veľmi jednoduchá, stačí ísť na tipsport.sk, kde v pravom hornom rohu kliknete na “Registrácia”, zadať svoje osobné údaje a všetky potrebné informácie o sebe. Po úspešnom dokončení registrácie na stránke stávkovej kancelárie Tipsport je možné uplatnenie vstupného bonusu.

Je v Tipsporte možný výber aj na pobočke?

Áno, na pobočke si môžete vybrať peniaze až do výšky 1 000 za deň. Pri výbere nad 300 € je však potrebné vybranej pobočke výber oznámiť minimálne 24 hodín vopred spolu s uvedením požadovanej sumy a dátumu.

Ponúka Tipsport ázijský handicap?

Tipsport má v rámci svojej ponuky aj ázijský handicap, ktorý je k dispozícii najmä pri futbalových zápasoch. Pri ostatných športoch nie sú v stálej ponuke.

Záver

Tipsport sa neustále potvrdzuje ako jedna z najlepších volieb medzi stávkovými kanceláriami so slovenskou licenciou. Jeho výhodné kurzy, možnosti stávok na ázijské hendikepy a skvelé funkcie, ako je Cash out a uzavretie príležitosti, robia z Tipsportu skutočného lídra na trhu. Okrem toho, že vám poskytuje prístup k živým prenosom a live stávkam, stáva sa aj súčasťou najväčšej tipérskej komunity, kde môžete zúčastňovať sa na súťažiach a zdieľať svoje tipy.

Jeho mobilná aplikácia pre Android a iOS je na vysokej úrovni, čo umožňuje sledovať prenosy, komunikovať s ostatnými tipérmi a mať všetky potrebné funkcie priamo na dosah ruky. S rýchlymi výplatami a priateľským prístupom k úspešným stávkarom si Tipsport zaslúžil dôveru mnohých hráčov.

Celkovo je Tipsport viac než len stávková kancelária. Je to spoľahlivý partner pre všetkých, ktorí svoje tipovanie berú vážne. Jeho široká ponuka a inovatívne riešenia ho oprávnene robia jedným z najobľúbenejších hráčov na trhu.

5.0
Dôvera a spravodlivosť
5.0
Kvalita stávkovej kancelárie
5.0
Bonusy a propagačné akcie
5.0
Zákaznícka podpora
5.0 Celkové hodnotenie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *